Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na SZKOLENIE/ SPOTKANIE KOORDYNATORÓW W SPRAWIE WOLONTARIATU.

Data: 28.10.2023, godz. 10:00

Miejsce: Sala CEK przy Seminarium Duchownym, ul. Wojska Polskiego 2, 58-100 Świdnica

Spotkanie dedykowane jest osobom zajmującym się akcjami charytatywnymi w parafii  oraz tym, które chcą się zaangażować w rozwój oraz działania zaplanowane przez Fundację Katolicka Inicjatywa Berit. Ma ono na celu omówienie podstaw działania wolontariatu ze szczególną uwagą na poznanie potrzeb i opracowanie harmonogramu wspólnych działań.

Prosimy o wydelegowanie min. 2 osób aktywnych społecznie z parafii, organizacji / wspólnoty działającej na terenie parafii  (np. Stowarzyszenia, Fundacje, Koło Gospodyń Wiejskich, OSP, Koła KSM, Akcji Katolickiej, Caritas).

Zapisy oraz więcej informacji Izabela Orczykowska tel. 510 106 083, biuro@diecezja.swidnica.pllub wolontariat.swidnica@gmail.com