Fundacja Katolicka Inicjatywa Berit zachęca do udziału w konkursie na WOLONTARIUSZA ROKU 2023. Zgłoszenia można wysyłać do 30.11.2023r.

Wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy w formie skanu należy przesłać pocztą elektroniczną na adres e-mail wolontariat.swidnica@gmail.com do dnia 30 listopada 2023 r.

Wraz z formularzem zgłoszeniowym należy przesłać nie więcej niż trzy zdjęcia wolontariusza w formacie pliku jpg (najlepiej, aby były to zdjęcia wolontariusza w trakcie wykonywania świadczeń wolontariackich). Informacje w sprawie konkursu można znaleźć na naszej stronie internetowej https://fundacjaberit.pl/,  pod numerem tel. 510 106 083 lub email: wolontariat.swidnica@gmail.com

Regulamin i formularz zgłoszeniowy do pobrania poniżej:

Konkurs zakończy uroczysta GALA ROZDANIA NAGRÓD, która odbędzie się w niedzielę 3 grudnia 2023r. o godz. 16:00 w sali widowiskowej CK-MBP Głuszycy. Serdecznie zapraszamy!

Wolontariusze to osoby, która dobrowolnie niosą pomoc, angażują się w pracę na rzecz ludzi i instytucji działających w różnych obszarach życia społecznego. To wspaniali ludzie, którzy swoją pracą i umiejętnościami niosą dobro. Praca wolontariusza daje dużo satysfakcji i pozwala na rozwój swoich umiejętności i kompetencji. To także okazja do poznania nowych ludzi! Świadczona pomoc zmienia świat na lepsze. Nawet najmniejsze działania mają realny wpływ na innych.

Praca w organizacjach charytatywnych daje bardzo dużo satysfakcji i pozwala rozwijać własne umiejętności i kompetencje. Jest to także dobry sposób na poznanie nowych ludzi, nawiązanie przyjaźni. Pomoc świadczona na rzecz fundacji, organizacji, indywidualnych osób zmienia świat na lepsze. Bezinteresowne dawanie  swojej pomocy, czasu to mnożenie dobra – wzbogaca i uszczęśliwia  również pomagającego. Altruizm jest zaraźliwy, ponieważ kiedy ktoś robi coś dobrego, rozpoczyna reakcję łańcuchową, która czyni świat lepszym miejscem. Razem możemy zdziałać o wiele więcej!

Chcemy podziękować wszystkim wolontariuszom za ich nieocenioną pomoc i zaangażowanie. Pragniemy docenić WASZĄ działalność w wolontariacie. Nie czekaj, zgłoś swój udział w KONKURSIE NA WOLONTARIUSZA ROKU 2023 i daj się poznać innym! Widzimy się na GALI ROZDANIA NAGRÓD 03.12.2023r. !

Organizatorem Konkursu jest Fundacja Katolicka Inicjatywa Berit z siedzibą w Głuszycy, będący Lokalnym Partnerem Korpusu Solidarności –  Rządowy Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Systematycznego na lata 2018 – 2030.